Frank Schutte Mixtoernooi

Beste volleyballeden,

Het einde van het jaar komt in zicht en daarmee ook de laatste trainingen van 2019 voor de recreanten en de competitiespelers. Op maandag 6 mei wordt het volleybalseizoen in de Calandhal afgesloten met het traditionele Frank Schutte mixtoernooi.

Inschrijven om 19:00u op de tribune bij Lia en Jeannette, start wedstrijden 19.30u. Houd rekening met het niveauverschil tussen de teamleden en houd het sportief, dus geen keiharde smashes, zodat het voor iedereen leuk blijft. Na afloop maakt de voorzitter de uitslag bekend in het Calandcaf√©. En natuurlijk is er dan iets lekkers voor de winnaars! Komt allen, het mixtoernooi is een leuke manier om gezamenlijk het jaar af te sluiten!

 We hopen jullie allemaal te zien op dit leuke evenement

Het bestuur.