PROUD 2B FOUT Volleybaltoernooi 20-04-2024

SvWest!  » Uncategorized »  PROUD 2B FOUT Volleybaltoernooi 20-04-2024
0 Comments

Beste allemaal,

 

Het is weer zo ver, Albatros organiseert een leuk volleybaltoernooi in Amsterdam!

Met dit jaar het thema PROUD 2B FOUT wordt het gegarandeerd een hele leuke dag. We hopen dat je erbij bent om samen met ons er een gezellig toernooi én feest van te maken.

Het toernooi vindt plaats op zaterdag 20 april in de Wethouder Verheijhal, Polderweg 300 in Amsterdam-Oost. De dag bestaat uit wedstrijden van 13:00 u tot 18:00 u, een maaltijd van 17:30 u tot 20:00 u, een prijsuitreiking rond 20:00 u en daarna natuurlijk een feest met DJ tot 01:00 u.

Zin in? Schrijf je snel in!

Er worden pools georganiseerd op meerdere niveaus:

  • Dames hoog (1e/2e klasse)

  • Dames midden (3e/4e klasse)

  • Dames laag (5e/6e klasse)

  • Heren hoog (1e/2e klasse)

  • Heren midden (3e/4e klasse)

  • Heren laag (5e/6e klasse)

  • Mix hoog (1e – 3e klasse)

  • Mix laag (4e- 6e klasse)

  • Mix recreanten

Mixteams hebben minimaal twee mannelijke spelers en twee vrouwelijke spelers.

Aanmelden doe je als team, dan graag aangeven op welk niveau jullie willen meedoen. Meld je team hier aan. Vol = vol!

Het inschrijfgeld bedraagt € 20,- per persoon. Dit is voor het toernooi, de maaltijd, een consumptiebon voor een drankje en het feest! De inschrijving is pas definitief als het inschrijfgeld voor het gehele team ontvangen is op rekeningnummer IBAN NL36 INGB 0001 455342 t.n.v. volleybalvereniging Albatros, onder vermelding van je teamnaam. Let op: graag in één keer voor het hele team betalen.

Voor de verzending van deze uitnodiging zijn een paar adressenbestanden gecombineerd. Het kan daarom zijn dat je deze mail meerdere keren ontvangt. Als je dit mailtje wil doorsturen, ga vooral je gang!

Vragen?

Na inschrijving volgt het programma van de dag. Heb je dan toch nog vragen? Stuur een mail naar albavolleytoernooi@gmail.com of stuur ons een DM op Instagram (@albavolleytoernooi24).

Tot dan!

Feestcommissie Albatros 2024